כבר שבוע שבפיד הפייסבוק מבצבצים בצד המסך לייקים ותגובות למוצר חדש שנקרא DeaLiri BOX 2.

החלטנו לרדת לעומק העניין וחזרנו עם תשובות, וגם עם תכשיטים.

DeaLiri BOX 2 היא מוצר שרוכב על טרנד ה-(DIY (do it yourself, והוא למעשה קופסה להכנה עצמית של תכשיטים מגניבים. בקופסה מקבלים חומרי גלם להכנת מספר שרשראות וצמידים טרנדיים, שבחנויות היו גורמים לכם להיפרד מכמה מאות שקלים.

המוצר החדש מגיע מבית אתר דילירי, בניהולה של הבלוגרית והעיתונאית לירי הלפרין. לא מפתיע בהתחשב בעובדה שמדובר באתר המוביל למוצרי DIY בישראל, המעניק טיפים והמלצות להכנה עצמית של מוצרים מגניבים וייחודיים. אם תהיתם מדוע הקופסה מתהדרת בטייטל "מספר 2", אז הסיבה היא כמובן שהיא דור שני ל-DeaLiri BOX 1, שהושקה בפסח האחרון והתמקדה במוצרי DIY לעיצוב הבית. אחרי ההצלחה ההיא, בדילירי החליטו לעבור ליעד הבא והנוצץ: תכשיטים.

 עם הקופסה המדליקה הזו אפשר כביכול להכין ארבעה תכשיטים, אבל בינינו אפשר ליצור למעשה חמישה. תמיד אהבנו לקלקל הפתעות. בנוסף לחומרי הגלם להכנת צמידים ושרשראות, מלהיב לא פחות של-DeaLiri BOX 2.

מצורף גם קורס וידאו אינטרנטי, בו מוסברות הטכניקות - הדי פשוטות יש לציין - להכנת אותם תכשיטים. סדנא בלי לצאת מהבית? אותנו זה קנה.

מה ניתן לעשות מקופסת דילירי 2

אז כל מי ששובר את הראש וקורע את הגוגל בחיפושים אחר מתנה מקורית ובעלת ערך, לא עוד. חברים מתוסכלים, נשים יצירתיות, חובבות תכשיטים או סתם אמהות שמתחילות להתגרד רק מהמחשבה על החופש הגדול ומכלה הזמן שממתין לבנותיהן האהובות - רק חפשו את DeaLiri BOX 2 ותגידו יפה תודה לדילירי על מתנה שהיא כולה זמן איכות. את התודות שלחו לנו אחר כך.

הנה אחת מהתמונות שהועלו ברשת, בה מספר חברות ויתרו על בית הקפה והכינו ביחד את התכשיטים של DeaLiri BOX 2. תודו שזה נראה כמו אחלה בילוי, וגם חסכוני.

מכינות תכשיטים מקופסת דילירי

והודעה לזריזים שביניכם: על הקופסה, שפריטיה עוצבו לפי הטרנדים של קיץ 2013, תשלמו כרגע מחיר סופר אטרקטיבי של 99 ש"ח. אלא שמחיר ההשקה הזה לא יישאר זמן רב, ובהמשך תצטרכו להיפרד מ-149 ש"ח עבור הקופסה החווייתית הזו. בכל מקרה, בחנויות זה היה עולה לכם הרבה יותר.

אבל מה אנחנו כותבים כל כך הרבה, אתם מוזמנים לצפות בסרטון ולהתרשם בעצמכם:

קוד הנחה לחברי fidbek לרכישה ב 99 ש"ח

קוד קופון: 2424

לרכישה ניתן ללחוץ כאן