אפרת ברנס שלחה לנו את הרעיון שלה ומיד התאהבנו! אז החלטנו לפרגן. כך היא כתבה לנו:

היי לצוות פידבק,

הרעיון להקים חברה הנותנת פתרונות לנשיאת מכשירים רפואיים, נולד מצורך אישי כחולת סוכרת נעורים, החייבת לשאת משאבת אינסולין המחוברת 24/7 לגוף.

כשנכנסתי להריון, הרופאים המליצו לי להתחבר למשאבת אינסולין. מבחינה פיזית הרגשתי נפלא... הבעיה היתה, שפתאום היתה תלויה עליי משאבת אינסולין, די מכוערת שנראית כמו ביפר, ולא התאימה לשום אאוטפיז שרציתי...

מיד הבנתי שיש כאן הזדמנות להפוך את הלימון ללימונדה:) ואת הרעיון למציאות ולא רק עבורי, אלא עבור כל אותם ילדים, מתבגרים, נשים וגברים שלא רוצים לוותר על המראה החיצוני וגם לא על המכשיר הרפואי שגורם להם לחיות אורח חיים נעים ובריא יותר.

כיום אנחנו מייצרים ללקוחות לפי דרישה ובהתאם למכשיר הרפואי שצריכים לשאת: משאבות איסולין, עטי אינסולין, מדי סוכר, עטים להורמון גדילה, עטי אלרגיות למינהן ועוד ועוד. גם ללקוח הסופי וגם לחברות תרופות גדולות בארץ ובחו"ל.

בצוות שלנו תופרות הנותנות מענה מיידי ומעצבות מוצר/ טקסטיל שמפתחות מוצרים לפי דרישת הלקוח.

השיווק בארץ נעשה על ידי מפיצים במרפאות שונות, חנות Medifashion באתר האינטרנט , eBay, etsy וחנויות ממוקדות בחו"ל.

כתובת האתר: www.medifashion.com

דף הפייסבוק: medifashioninsulinpump

מצורפות תמונות של הבירית ושל כיס לחזייה, מתוך הקולקציה הדיסקרטית. מוצר הנותן מענה טכני על הצורך של אישה ללבוש שמלה ולהמשיך ללכת עם משאבת האינסולין. מוצר פונקציונאלי, נוח, ניתן לכבס, מגיע במידות שונות לפי הזמנה, בצבעים שחור וצבע גוף, וגם סקסי :)