x

שכחתי סיסמא

הזינו את כתובת הדוא”ל איתה נרשמתם לאתר ואנו נשלח לכם סיסמא חדשה

כניסה לחברות
שכחתי סיסמא

משתמש קיים

שכחתי סיסמא

הרשמה לאתר למשתמש חדש

שדות המסומנים ב-* הינם שדות חובה

x

שכחתי סיסמא

הזינו את כתובת הדוא”ל איתה נרשמתם לאתר ואנו נשלח לכם סיסמא חדשה

  

הצטרפו למועדון הרעיונאים שלנו

והישארו מעודכנים בכל הרעיונות והפרסים

כבר נרשמתי

×
הרעיון שלכם הוגש בהצלחה
Like
שתפו את חבריכם בפייסבוק!
הגשת רעיון נוסף

רעיון למוצר חברתי-יזמים צעירים

שלום לכם, אנחנו קבוצה של נערים בני 15-16 מירושלים, משתתפים בתוכנית של יזמות עסקית במהלכה אנחנו צריכים להמציא מוצר, ולייצר אותו, המוצר יכול להיות כל דבר, אבל על דגש חברתי-איכותי לסביבה, אז נשמח לשמוע רעיונות למי שיש, הכל אפשרי :) תודה!

יש לכם רעיונות בשבילי?

רעיונות שהוגשו

הוסיפו רעיון
צפו והגיבו תאריך שם הרעיונאי הרעיון שתפו חברים
2013-05-15 קרן רוטנר

בתור מישהי שיש לה כלבה לדעתי היה יכול להיות מגניב אם היה מכשיר שאוסף באופן יעיל ואסתטי את הצרכים של הכלבים, כאילו נכון מרימים את זה עם שקית,אבל קורה שעדיין נשאר שם הליכלוך ובהחלט זה מגעיל לאסוף את זה.. אז לדעתי מכשיר מיוחד שאוסף את הצרכים ומונע ריחות או משהו יכול להתאים חחח.. קצת הזוי איך שזה נישמע אבל לדעתי זה היה יכול להיות מאוד יעיל P:

הוסיפו תגובה לרעיון
16.07.2018
הוספת תגובה
photo photo 2013-04-03 Elad Aran

יהיה אדיר אם תמכרו מין משהו שמתחבר לפחי אשפה פרטיים שנמצא בין המכסה לפח והמטרה שלו תהיה לרכך ולהאט את הנפילה ואז לא תצטרך כל פעם שתסגור את הפח לברוח כדי שלא יעוף עליך כל הסירחון של הזבל! אני הייתי קונה מוצר כזה!

הוסיפו תגובה לרעיון
16.07.2018
הוספת תגובה
2013-04-01 מאיר פלג

רעיון חברתי ? סביבתי? רכב מתנדבים מעוצב לאיסוף חפצים בכל עיר על פי פרסומי אתר "אגורה" והבאה לחנות או לעמותות סיוע. אתר אינטרנט או אפליקציה לסמארטפון למבצעי התנדבות אד הוק לסיוע לקשישים חולים ואחרים סיוע לאיסוף או אפילו מבצע בכל בתי הספר בעיר "יום תרופה לכל אחד" - יום בו בכל מתקני עיר/עיריה/ישוב/בתי ספר מביאים תרופות מיותרות בבית ומעבירים (חינם) עם DHL לעמותת "חברים לרפואה, וזאת אני מציע כמתנדב בעמותה. זה תורם לחסרי יכולת, זה תורם לאיכות הסביבה במקום לזריקה לאשפה, במקום לזהם מי תהום, במקום להוביל לרמת חובב. קריאה גם להנהלת האתר למבצע איסוף תרופות - בואו יחדיו נעשה מעשה ונוכיח שאפשר אחרת.

הוסיפו תגובה לרעיון
16.07.2018
הוספת תגובה
2013-03-31 נועם יחזקיהו

הרעיון הוא: במידה ויש חפצים מברזל/אלומיניום שרוצים לזרוק,במקום לזרוק אותם אפשר לשים אותם במיכל מיוחד שיעביר אותם להמסה,ואחרי שיומסו ירכיבו מהם מוצרים חדשים (לדוגמה יכולים ליצוק מהברזל טבעות,עמודים,וכדומה).

הוסיפו תגובה לרעיון
1.4.2013 מאיר פלג זיהום סביבתי מובטח. המסת ברזל? מה יתקבל?
16.07.2018
הוספת תגובה
2013-03-30 נועם יחזקיהו

תאי אחסון מיוחדים (כמו מיחזוריות) שיהיו מפוזרים בערים,רק שבהם ניתן יהיה לשים מסמכים ישנים שרוצים להיפטר מהם (וזאת במקום לשרוף את אותם דפים ולזהם את האוויר),ומסמכים אלה יועברו ישירות לגריסה,ולאחר הגריסה יועברו למיחזור דפים (למשל ניתן יהיה לייצר מהם עיסת נייר ולבנות פסלים סביבתיים,או להכין מהם דפי עיתונים,וכדומה)

הוסיפו תגובה לרעיון
1.4.2013 מאיר פלג על אמניר טרם שמעו כנראה...גריסה -בזבוז אנרגיה.
16.07.2018
הוספת תגובה
2013-03-30 דפנה תגר

כלוב מחזור בצורת קוביה גדולה המורכב מארבעה חלקים 1. למחזור בקבוקים, 2. שקיות ניילון, 3. ניירות, 4. אלקטרוניקה. אפשר למצוא עוד דברים למחזור כמו: בגדים, משחקים, ספרים - את הכלוב הייתי מעמידה ליד מתנ"סים, ליד חנויות המזון, ליד בתי ספר כך שמי שהולך למרכז לסידורים שונים יוכל גם למחזר.

הוסיפו תגובה לרעיון
1.4.2013 מאיר פלג כנראה שטרם ראיתם , כי אתם קמים בבוקר מאוחר מדי, את "האספנים" מפחי המיחזור והאשפה, ומה שנעשה בסביבת הפחים לאחר החיפוש..
16.07.2018
הוספת תגובה

הגשת בקשה לרעיון

נותרו 999 תווים
העלו תמונה הממחישה את בקשת הרעיון או קובץ נלווה הדרוש לכם לבקשה
הוסיפו קובץ הוסיפו תמונה

הגשת רעיון חדש

נותרו 999 תווים