כשישראלי מתופף על אבטיח, היפני בונה לו מקרר נייד בשם  Tama-Chan.

בחיי שלא ברור מה עבר על היפנים כשהמציאו את הדבר הזה שנקרא תמה-חאן (Tama-Chan), סוג של מקרר נייד קייצי לאבטיחים אריסטוקראטיים.

אם אבטיחים היו אסטרונאוטים, אז זה שיושב כאן בתוך המיכל הזה היה ללא ספק הארמסטרונג הראשון שהיה אומר: "צעד קטן למקרר, צעד גדול משוק עארבה".

גאדג'ט חובה לחובבי אבטיחים: מקרר אבטיחים נייד

ההבדל בין חובב אבטיחים יפני לישראלי

תן לישראלי אבטיח, ישר נפתח מעגל מתופפי אבטיחים גבריים, חסונים, זקופי חזה שיספרו לך על פלנגות לוחמי 'על הסכין' ששום אבטיח לא חמק מהם,  תן ליפני אבטיח, ישר הופך מיקשה להייטק, בונה מקרר נייד, בזמן שלי בבית אפילו המזגן הפסיק לעבוד.

אבטיח נטען

האבטיח הזה יטוס אלי לפה היישר ממחלקת VIP  ואפילו לא צריך לחשוב על מנגנון טעינה משוכלל, אלא סתם לפנות מקום באזור המצית ברכב ולתת למקרר הקטן להיטען במהלך הנסיעה.

לא לאבטיחים בלבד

מדוע עוד לקחת את הדבר הקטן הזה? כי היפנים מבטיחים ש Tama-Chan יודע לחמם גם חורפים קרים כך שאפילו המשקאות ישמרו חמים ו...כמובן, איך לא? יפנים או לא? אורז...הם היפנים מבטיחים שלא רק ששווה לשמור על טמפרטורת חום האורז במקרר הנייד לאבטיחים, אלא שגם אופן החימום יעשיר את הטעם הסופי.

אז זהו, התחלנו באבטיח, סיימנו באורז ועל הדרך כרגיל מצאתי גם דרך לספר לכם על עצמי ועל התנאים המחפירים בהם אני חיה...חייבת טכנאי מזגנים או לפחות איזה יפני שיבנה מיזוג גלית נייד, אני כבר אתחבר לבד למצת הרכב. 

קרדיט